Telewizja analogowa w prezencie!

My w TVK rozumiemy doskonale, iż w większości mieszkań odbiornik tv znajduje się w każdym pokoju. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy ma inny gust i chce oglądać co innego: małe dzieci głównie bajki, nastolatkowie kanały muzyczne, a dorośli hity filmowe i sport. Wychodząc na przeciw tym potrzebom, postanowiliśmy do pakietu cyfrowego dołożyć analogowy pakiet podstawowy zupełnie za darmo! W ten sposób dostają Państwo swoisty multiroom, bowiem pakiet analogowy, choć słabszy programowo, nadal posiada w swojej ofercie zdecydowaną większość najpopularniejszych programów informacyjnych, rozrywkowych, popularnonaukowych, a także kanały dla dzieci, filmowe i sportowe. Innymi słowy mówiąc, za jedyne 46 zł/mc otrzymują Państwo pakiet cyfrowy HD na dowolnie wybranym odbiorniku tv oraz pakiet podstawowy analogowy na każdym innym odbiorniku, niezależnie od tego ile ich Państwo posiadają.

Proponowane przez nas rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla rodzin z dziećmi. Nie dopłacając bowiem ani złotówki są Państwo w stanie zapewnić swoim pociechom rozrywkę (dzięki różnorodnym kanałom dla dzieci, rozrywkowym oraz popularnonaukowym), nawet jeśli każde z nich posiada swój własny odbiornik tv, a jednocześnie cieszyć się wysoką jakością obrazu oraz świetnymi programami w jakości cyfrowej na własnym telewizorze.

Szczegółowe informacje na temat telewizji cyfrowej, opłat, wymagań i sposobu zamówienia, znajdziecie Państwo tutaj.

Brak któregoś kanału TV? Problemy z dźwiękiem? Internet działa zbyt wolno? Przerywa sygnał?
Feb 24, 2021
w związku z nieprzedłużeniem koncesji przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji program ATM Rozrywka kończy nadawanie z dniem 24.02.2021
Feb 1, 2021
od dnia 1 Lutego 2020 roku mogą państwo golądać w naszej ofercie program Red Carpet TV
Nov 24, 2020
od dnia 24.11.2020 w naszej sieci dostępny jest program TVP Dokument HD.