Telefon bez abonamentu to najmłodsza z naszych usług. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom prezentujemy Państwu nowoczesną i bardzo tanią telefonię, swoimi zaletami wielokrotnie przewyższającą telefonię tradycyjną.

Usługa ta jest dostępna dzięki współpracy z operatorem FreecoNet (www.freeconet.pl). Jeśli interesują Państwa szczegóły funkcjonowania telefonii VoIP, zachęcamy do zajrzenia na podaną stronę internetową.

Brak abonamentu? Zbyt piękne by było możliwe.

A jednak jest. Zamawiając telefon VoIP w TVK, nie płacą Państwo żadnego abonamentu miesięcznego. Wynika to z faktu, iż telefonia VoIP nie wymaga tradycyjnej infrastruktury (lini telefonicznych) do prawidłowego funkcjonowania, bowiem działa przez Internet. Z tego też względu operatorzy telefonii VoIP są w stanie zaproponować Państwu atrakcyjniejszą ofertę. Istnieje wszakże drobna opłata manipulacyjna za utrzymanie konta w serwisie Freeconet.pl i wynosi ona 1,97 zł brutto miesięcznie. Jest ona jednak wielokrotnie niższa od najtańszego abonamentu telefonicznego jaki mogą Państwo znaleźć na rynku.

Jak to działa?

Usługa "Telefon bez abonamentu" oparta jest o technologię VoIP (ang. Voice/Video over IP), czyli o wykorzystanie Internetu jako medium do przesyłania danych. Technologia ta zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na bardzo łatwą instalację oraz niskie koszty eksploatacyjne.

Technicznie, jedyną dostrzegalną dla Państwa różnicą między telefonią tradycyjną, a VoIP'ową jest podłączenie aparatu telefonicznego. Tradycyjnie, telefon był podłączony do gniazdka telefonicznego. W telefonii VoIP aparat telefoniczny należy podłączyć do modemu, a w przypadku domów jednorodzinnych do specjalnego urządzenia dostępowego - bramki telefonicznej, która z wyglądu przypomina nasze modemy kablowe.

Zmianie ulega także sposób dokonywania opłat. Decydując się na usługę telefonu bez abonamentu otrzymują Państwo od nas dane do konta w serwisie FreecoNet. Aby móc dzwonić, należy to konto "doładować", identycznie jak w przypadku telefonów komórkowych na kartę. Doładowanie jest możliwe przez internet (przelewem bankowych) za pomocą panelu klienta.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat zalet telefonii VoIP, zapraszamy tutaj.

Co zyskuję?

  • całkowicie darmowe rozmowy w sieci FreecoNet
  • brak miesięcznego abonamentu za samo utrzymanie łącza (za wyjatkiem drobnej opłaty manipulacyjnej w wysokości 1,97 zł brutto)
  • bardzo niskie koszty połączeń (już od 5 gr/min!)
  • naliczanie sekundowe
  • brak kosztów inicjacji połączeń
  • rozliczenie wyłącznie za rzeczywiście wykonane połączenia i przeprowadzone rozmowy
  • najwyższa jakość połączeń

Kto może skorzystać z oferty?

Usługa "Telefon bez abonamentu" skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców domów wielorodzinnych. Ze względu na fakt, iż modemy CISCO, które stosujemy posiadają wejścia telefoniczne, dokonanie instalacji tej usługi jest tutaj zdecydowanie najprostsze i wiąże się jedynie z wymianą modemu (wielu z Państwa posiada już takie modemy, być może nawet o tym nie wiedząc).

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby skorzystać z oferty telefonu bez abonamentu, będąc mieszkańcem np. domu jednorodzinnego. Jedynym wymaganiem jest aby posiadali Państwo internet w TVK. Co prawda posiadanie internetu od nas nie jest wymogiem samym w sobie (tzn. usługa będzie działać także na łączach innych dostawców internetu), jednak tylko w takim przypadku jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu odpowiednią jakość rozmów. Różnicą wszakże przy aktywacji usługi w domu jedno-, a wielorodzinnym jest jej koszt. Pełne zestawienie opłat znajdziecie Państwo tutaj.

Jak zamówić?

Aby zamówić usługę telefonu bez abonamentu należy udać się do naszego biura przy ul. Cichej 6 w Lubartowie, pok. nr 8 (schodami w lewo na piętro). Umowę może podpisać tylko właściciel mieszkania/lokalu lub osoba przez niego upoważniona.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o kontakt pod nr tel. (81) 463 90 20.

 

 

Brak któregoś kanału TV? Problemy z dźwiękiem? Internet działa zbyt wolno? Przerywa sygnał?
Feb 24, 2021
w związku z nieprzedłużeniem koncesji przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji program ATM Rozrywka kończy nadawanie z dniem 24.02.2021
Feb 1, 2021
od dnia 1 Lutego 2020 roku mogą państwo golądać w naszej ofercie program Red Carpet TV
Nov 24, 2020
od dnia 24.11.2020 w naszej sieci dostępny jest program TVP Dokument HD.