Z Wi-Fi surfujesz szybciej!

My w TVK doskonale zdajemy sobie sprawę z dynamicznie zmieniającego się rynku usług teleinformatycznych. Rozumiemy, iż coraz więcej spośród Państwa posiada kilka urządzeń korzystających z internetu, co doprowadza do swoistego "wyścigu o łącze", bowiem zbyt wolny internet nie gwarantuje odpowiedniej jakości, jeśli korzysta z niego kilka osób jednocześnie. Dlatego też, wychodząc na przeciw tym problemom i Państwa oczekiwaniom proponujemy zwiększoną prędkość internetu w pakietach net MINI, net MINI PLUS, net STANDARD.

 

 
  net MINI net MINI PLUS net STANDARD
Prędkość standardowa 1 Mbit/s  2 Mbit/s 16 Mbit/s
Prędkość z Wi-Fi 2 Mbit/s  6 Mbit/s 25 Mbit/s

 

Jak łatwo zauważyć, w pakiecie net MINI PLUS, zamówienie usługi Wi-Fi gwarantuje aż trzykrotny wzrost prędkości, przy zaledwie 20% wzroście ceny!

Mało tego! W pozostałych pakietach (net STANDARD PLUS, net MAX i net MAX PLUS) usługa Wi-Fi jest całkowicie bezpłatna! Dokładnie tak! Uważamy bowiem, iż w pakietach o tak dużej przepustowości (prędkości) Wi-Fi powinno być standardem, a nie dodatkiem, za który trzeba płacić.

Czy podłączając swój ruter Wi-Fi dostanę zwiększoną prędkość?

Niestety nie. Zwiększona prędkość jest jedną z zalet naszego internetu Wi-Fi. Dostają Państwo szybszy internet ze względu na dodatkowe 8 zł miesięcznej opłaty (+VAT dla zewnętrznych abonentów).

Co z pozostałymi pakietami?

W pakietach STANDARD PLUS, MAX i MAX PLUS usługa Wi-Fi wliczona jest w cenę abonamentu. Nadal jednakże obowiązuje opłata aktywacyjna (1,23 zł brutto), w przypadku gdy nie korzystają jeszcze Państwo z Wi-Fi, a są zainteresowani założeniem tej usługi.

 

Uwaga! Poprzez zwiększoną prędkość (przy zamówieniu usługi internetu bezprzewodowego Wi-Fi) rozumiemy ogólnie szybszy internet, niezależnie od tego czy korzystają z niego Państwo przez Wi-Fi czy poprzez połączenie kablem ethernetowym. Mało tego, przykładowo osiągnięcie prędkości rzędu kilkudziesięciu Mbit/s (20 i więcej) przy połączeniu Wi-Fi wymaga odpowiedniego sprzętu po Państwa stronie (tzn.  bezprzewodowej karty sieciowej w standardzie 802.11n o przepustowości teoretycznej do 150 Mbit/s lub jej dwuantenowej wersji - do 300 Mbit/s). Należy także pamiętać o tym, iż sama technologia Wi-Fi (tzn. przekazywanie sygnału internetowego za pomocą fal radiowych) posiada pewne ograniczenia, do których należą m.in. odległość od modemu (im dalej, tym sygnał będzie słabszy, a co za tym i maksymalna do uzyskania prędkość będzie niższa) czy zakłócenia innych urządzeń o tej samej częstotliwości nadawania (kuchenki mikrofalowe, bezprzewodowe telefony stacjonarne czy inne urządzenia Wi-Fi). Dlatego też, osiągnięcie prędkości rzędu 60-70 Mbit/s poprzez Wi-Fi jest w praktyce dosyć trudne, dlatego też od pakietu STANDARD PLUS nasze prędkości gwarantowane są tylko przy połączeniu kablem ethernetowym.

Brak któregoś kanału TV? Problemy z dźwiękiem? Internet działa zbyt wolno? Przerywa sygnał?
May 10, 2022
Informujemy, że kanała GOLD TV od 1.05.2022r  zaprzestał swoje nadawanie
Apr 28, 2022
Od dnia 1.06.2022r. będzie obowiązywał nowy cennik Telewizji Kablowej
Dec 1, 2021
dnia 1 stycznia będzie obowiązywał nowy cennik Telewizji Kablowej